Sergide el sanatları, giyim üretimi, resim, seramik ve cam teknolojisi, ahşap teknolojisi gibi pek çok dalda yıl boyunca üretilen yüzlerce eser halkımızın beğenisine sunuldu.Serginin açılışına Kaymakam Gizem Karlıca, Belediye Başkan vekili Hasan Ali Göksu ile beraberindeki heyet ve vatandaşlar katılarak açılışın ardından el emeğiyle yapılan sergiyi gezdiler.HAKAN KARINOĞLU
İLÇE VE BELDELER
Yayınlanma: 07 Haziran 2024 - 11:21
Güncelleme: 09 Haziran 2024 - 14:36
Yüzlerce eser halkın beğenisine sunuldu
1-7 Haziran "Hayat Boyu Öğrenme Haftası" etkinlikleri kapsamında Başyayla Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen yılsonu sergisinin açılışı yapıldı.
İLÇE VE BELDELER
07 Haziran 2024 - 11:21
Güncelleme: 09 Haziran 2024 - 14:36