AK Parti Karaman Milletvekili Osman Sağlam, AK Parti Ayrancı İlçe Başkanı Avni Gümüşalan ve İl Genel Meclisi üyesi Abdullah Toker ile birlikte ENERYA Karaman İl Müdürü Ali Değirmenci’yi ziyaret ederek Ayrancı ilçesine doğalgazın getirilmesi sürecini değerlendirdiler.Sağlam, “Bu çalışmaların destekçisi olmaya devam edeceğiz. ENERYA Karaman İl Müdürü Ali Değirmenci, 2024 yılı yatırım çalışmalarının başlamasıyla birlikte Ayrancı ilçesinde doğalgaz altyapı imalatına bahar aylarında başlanacağını ve kış öncesi Ayrancı'ya doğalgaz arzının sağlanacağını açıkladı. Ayrancı ilçemize doğalgaz ulaştırılması sürecinde desteklerini esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Enerji Bakanımız Dr. Alparslan Bayraktar'a, EPDK Başkanımız Mustafa Yılmaz'a ve Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı'ya, ayrıca emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.HAKAN KARINOĞLU
İLÇE VE BELDELER
Yayınlanma: 24 Ocak 2024 - 10:54
Güncelleme: 25 Ocak 2024 - 10:51
Vekil Sağlam müjdeyi verdi
İLÇE VE BELDELER
24 Ocak 2024 - 10:54
Güncelleme: 25 Ocak 2024 - 10:51
karamanın ihtiyacı olan havalimanı projesi, karaman OSB serbest bölge OSB mersine bağlayan raylı sistem ve başlanıp ta bitmeyen projelerle de ilgilenin sadece böyle olmaz inşallah onlara da el atarsınız yoksa ruyada kalır her şey ne yaparsanız sizede o kadar iyi olur saygılarımla