Ramazan ayı münasebetiyle Ayrancı Kaymakamlığı tarafından şehit aileleri ve gaziler için düzenlenen iftar yemeği programı Kaymakam Alptekin Ünlü”nün katılımlarıyla gerçekleştirildi.
Tutulan oruçların birlikte açıldığı programda, tüm Aziz Şehitlerimize dua edildi. İftar programına Kaymakam Ünlü'nün yanısıra Belediye Başkanı Yüksel Büyükkarcı, kurum amirleri, şehit aileleri ve gaziler katıldı.
İLÇE VE BELDELER
Yayınlanma: 03 Nisan 2024 - 11:40
Şehit aileleri ve gaziler iftarda buluştu
İLÇE VE BELDELER
03 Nisan 2024 - 11:40
İlginizi Çekebilir