Rektör Ak'tan gazetemize ziyaret

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak ve beraberindeki heyet gazetemizi ziyaret etti.

Rektör Ak'tan gazetemize ziyaret
18 Ocak 2022 - 16:01
Reklam
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak ve beraberindeki heyet Karamanoğlu Mehmetbey Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hüseyin Oğuz ve Gazete Anadolu İmtiyaz Sahibi Ayşe Oğuz'u ziyaret etti.
Rektör Prof. Dr. Namık Ak ziyarette üniversitenin bilimsel ve akademik çalışmalarının yanı sıra Ahmet Keleşoğlu Diş Hekimliği Fakültesinin daha iyi hizmet vermesi için gece gündüz çalıştıklarını bildirdi. Böylece diş tedavisi için Karaman'dan kimsenin Konya'ya gitmesine gerek kalmayacağını belirtti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karamanoğlu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hüseyin Oğuz, Rektör Prof. Dr. Namık Ak'ı özverili çalışmalarından dolayı tebrik etti.
Ziyaret KMÜ Rektörü Prof. Dr. Namık Ak'ın Karamanoğlu Mehmetbey Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hüseyin Oğuz ve Gazete Anadolu İmtiyaz Sahibi Ayşe Oğuz'a hediye takdimi ile son buldu.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Türk bey
    4 ay önce
    Hoca gönül adamı Anadolu insanı enerjisi 18lik delikanlı da yok maşallah çalışmalarını takdirle takip ediyoruz zalimlere karşı dimdik durabilen ender kalan insanlardan.