Belediye Başkanı Mustafa Bozcu, aynı güzergâh üzerinde hizmet vermek amacıyla Belediye bünyesine bir otobüs daha kazandırarak okullar bölgesindeki ulaşım sıkıntısı büyük ölçüde çözüme kavuşturuldu. Toplu taşıma hizmetinin Meydan Mahallesi TOKİ bölgesinden saat 07.30’da sefere başlayıp 1. Ana Cadde ve 2. Ana cadde üzeri devam ederek okullar bölgesinde son bulacağı, dönüşün ise okullar bölgesinden saat 16.00’da, aynı güzergâh üzeri geri dönüş sağlanacağı açıklandı.
HAKAN KARINOĞLU İLÇE VE BELDELER
Yayınlanma: 01 Mart 2024 - 16:50
Otobüs sayısı artırıldı
Ermenek Belediyesi tarafından okullar bölgesinde ulaşım sıkıntısı yaşayan öğrencilerin hizmetine sunduğu toplu taşıma hizmeti ilçe halkı tarafından büyük takdir topladı.
İLÇE VE BELDELER
01 Mart 2024 - 16:50