Karaman İl Tarım ve Orman Müdürü Hatice Bulut, Kazımkarabekir İlçe Müdürü Ayşe Koca ile beraber Kazımkarabekir Çok Programlı Anadolu Lisesi Tarım Bölümü 9. Sınıf öğrencileri ile bir araya geldi.
Tarım Bölümü öğrencilerinin tarımsal üretimde bilgi ve becerilerini geliştirmek ve bitkisel üretim basamaklarını uygulamalı olarak görmelerini sağlamak için Tarım Arazilerinin Kullanımın Etkinleştirilmesi Projesi (TAKE) Kapmasında, Tarım Bölümüne ait demo tarlada öğrencilerle birlikte nohut ekimi yaptı.
İl Müdürü Bulut ekim öncesinde Tarım Bölümü öğrencilerine yapmış olduğu konuşmasında “Geleceğin Mühendis adayları ile bir arada olmak bizi ziyedesiyle mutlu ediyor. Siz gençlerin tarımsal üretime olan ilgisi hiç bitmesin. Bu günün mühendisleri olan bizler her koşulda sizin yanınızdayız. Ülke tarımı siz geleceğin mühendis adaylarına emanettir.” dedi
TARIM VE HAYVANCILIK
Yayınlanma: 19 Mart 2024 - 15:41
Müdür Bulut öğrencilerle birlikte nohut ekimi yaptı
Karaman İl Tarım ve Orman Müdürü Hatice Bulut, Kazımkarabekir İlçe Müdürü Ayşe Koca ile beraber Kazımkarabekir Çok Programlı Anadolu Lisesi Tarım Bölümü 9. Sınıf öğrencileri ile bir araya geldi.
TARIM VE HAYVANCILIK
19 Mart 2024 - 15:41
İlginizi Çekebilir