Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nevzat Aydın, 15 Temmuz Konferans Salonundaki törende, "İnsan, zihni ile diğer varlıklardan ayrılan bir canlı ama bazen zihin bizim en büyük engelimiz olabiliyor. Hedeflerinizi, algılarınıza kurban etmeyin. Algılarınız hedefe ulaşmanızı engellemesin." diye konuştu.Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Hacer Azak ise sağlık ordusuna katılacak genç neferleri yeni hayatlarına uğurlamanın coşkusunu ve heyecanını yaşadığını kaydetti.Konuşmaların ardından öğrencilere mezuniyet belgeleri verildi.AA
EĞİTİM
Yayınlanma: 26 Mayıs 2024 - 12:58
KMÜ'de mezuniyet heyecanı yaşandı
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu'nda mezuniyet töreni düzenlendi.
EĞİTİM
26 Mayıs 2024 - 12:58