Ermenek’te Mustafa/Ayşe Karpuzcu İlçe Halk Kütüphanesinde düzenlenen programa Kaymakam Fatih Erdoğan ile kurum amirleri katıldı. Programda, yıl boyunca yetişkin ve çocuk kategorisinde en çok kitap okuyanlara ödüllerini veren Kaymakam Erdoğan, kütüphanenin kullanım süreci içindeki gayretleri nedeniyle öğretmenler ve kütüphane görevlilerine teşekkür etti. Ayrancı ilçesinde ise İlçe Halk Kütüphanesinde düzenlenen Gençlik Buluşması söyleşi etkinliğine Kaymakam Alptekin Ünlü’de katılarak en çok kitap okuyan öğrencilere Kitap Kurdu belgelerini verdi.
ADEM DEMİREL İLÇE VE BELDELER
Yayınlanma: 30 Mart 2024 - 13:25
Kaymakamlar kitap okuma etkinliğine katıldı
60. Kütüphaneler haftası nedeniyle Ermenek ve Ayrancı ilçelerinde bir dizi etkinlik düzenlendi
İLÇE VE BELDELER
30 Mart 2024 - 13:25