Kazımkarabekir Kaymakamı Salih Kaya, eşi Büşra Karaca Kaya Hanımefendi ile birlikte İlçe de bulunan Mehmet Emin Paşa Öğrenci Yurdunda düzenlenen KYK İftar programına katıldı. İftarını öğrencilerle birlikte açan Kaymakam kaya, öğrencilerle sohbet etti ve taleplerini dinledi.
GÜNCEL
Yayınlanma: 15 Mart 2024 - 11:41
Kaymakam Kaya KYK'da iftar yaptı
Kazımkarabekir Kaymakamı Salih Kaya, KYK İftar programına katıldı
GÜNCEL
15 Mart 2024 - 11:41
İlginizi Çekebilir