Aslen Kızılyaka Köyünden olup Pirireis Mahallesinde ikamet etmekte olan Hasan Hüseyin Gök (67) vefat etmiştir. Cenazesi 14 Ocak Pazar günü öğle namazına müteakip musalladan kaldırılacaktır.Gazete Anadolu ailesi olarak Merhuma Allah'tan Rahmet, Kederli Ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilerizHAKAN KARINOĞLU
GÜNCEL
Yayınlanma: 14 Ocak 2024 - 14:34
Gök ailesini acı günü
Karaman'da 14 Ocak Pazar günü 1 Hemşehrimiz vefat etti
GÜNCEL
14 Ocak 2024 - 14:34