Dev festival sona erdi

Karaman Futbol Kulübü tarafından 29-30-31 Temmuz tarihlerinde düzenlenen yeni sezon açılış festivaline her yaştan müzikseverler ve taraftarlar katıldı.

Dev festival sona erdi
01 Ağustos 2022 - 12:06
Saatler öncesinde festival alanını dolduran kalabalık, sanatçıların sahneye çıkmasıyla birlikte, bir anda coşkuya büründü. Ünlü sanatçılar, üç gün boyunca sevilen şarkılarını seslendirdi. Vatandaşlar da hep bir ağızdan sanatçıların şarkılarına eşlik etti. Karaman Futbol Kulübü Başkanı ve Yöneticileri binlerce müziksevere unutulmaz bir akşam yaşatan değerli sanatçılara yeni sezon forması ve Karamanoğulları atkısı takdim etti.  Karaman FK. Yönetim Kurulu konserde sahne alan; Semicenk, İkilem, Kerim Araz, Serdar Ortaç, Tuğçe Kandemir, DJ Mustafa Çetin, Erdem Kınay, Kolpa ve Melek Mosso’ya katılımları için teşekkür etti.
‘’VALİ AKKOYUN YALNIZ BIRAKMADI’’
Vali Tuncay Akkoyun, Karaman FK tarafından düzenlenen 2022-2023 Futbol Sezonu Açılış Programı’na katıldı. Program dolayısıyla Karaman Futbol Kulübü yönetimi, teknik ekibi, oyuncuları ve taraftarlarıyla bir araya gelen Vali Tuncay Akkoyun, etkinlikte bir konuşma gerçekleştirdi.
Konuşmasına Karaman Futbol Kulübü ailesiyle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek başlayan Vali Tuncay Akkoyun, “Biz Karaman Futbol Kulübümüzün ilk antrenmanına da gitmiştik. Orada da söylemiştik. Burada bir kere daha tekrar ediyoruz. Biz bu kadroya güveniyoruz. Kulübümüz, yönetimiyle, teknik ekibiyle, oyuncusuyla inşallah bu sene çok başarılı bir sezon geçirecek. Buna yürekten inanıyoruz. Biliyorsunuz Karaman Futbol Kulübü arkasında taraftarını görünce daha da güçlenir, daha da başarılı olur. Sağlam bir ekip var. Sağlam bir kadro var. Aslan gibi futbolcularımız var. Hepsi inanmış, hepsi bu sene şampiyon olacağına yürekten inanıyor. Bu inançlarını da sahaya yansıtacaklar.” ifadelerini kullandı.
“KARAMAN FUTBOL KULÜBÜNÜN BÜYÜMESİ, GELİŞMESİ; ŞEHRİMİZİN GELİŞMESİ, KALKINMASI VE TANITIMI DEMEKTİR.”
 Konuşmasının devamında, Karaman Futbol Kulübünün, Karaman’ın gelişmesine, kalkınmasına ve tanıtılmasına önemli katkılar sağladığını vurgulayan Vali Akkoyun, “Karaman Futbol Kulübünün büyümesi, gelişmesi; şehrimizin gelişmesi, kalkınması ve tanıtımı demektir. İnşallah bu sene şampiyon olacağız. Biz, birbirimize ve Karaman’a bir söz verelim: inşallah bu sene şampiyon olacağız ve inşallah Karaman’ı Süper Lig’e çıkaracağız. Karaman bunu hak ediyor. Karaman buna inanıyor. Kadro buna inanıyor. Bizler kalben yanınızdayız, maçlara da bizzat gelip destekleyeceğiz. Hepinize başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.
‘’BÖYLE BİR KONSERE İHTİYAÇ VARDI’’
Konser sonrasında açıklamalarda bulunan Karaman FK. Başkan Yardımcısı Ahmet Kapar, “Konsere katılan herkese çok teşekkür ediyorum, gerçekten güzel bir festival oldu. Özellikle gençlerimiz böyle bir konser ihtiyacı vardı. Çok coşkulu bir konser oldu, festivalimize katılım sağlayan herkese canı gönülden teşekkür ediyorum. İnşallah sezon sonu şampiyonluğa ulaştığımız zaman daha büyük ve kapsamlı festivalimizi de halkımızla tekrar buluşturacağız. Bundan sonra önemli olan festival akşamlarındaki birliktelikler ki gibi kol kola stadyumda takımıza destek olup beraberce şampiyonluğa ulaşmak ‘’ diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum