Karaman Tarım ve Orman İl Müdürü Hatice Bulut başkanlığında, Müdür Yardımcısı Baran Yavuz Yürekli, İbrahim Erkol ve şube müdürlerinin katılımları ile Bölükyazı köyünde bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
Toplantıya ilişkin Karaman Tarım ve Orman İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Kırsal kalkınma, hayvancılık ve Bitkisel Üretim desteklerinin yanında tarımsal üretim planlaması, çiftçi kayıt sistemi ve taahhütnamenin anlatıldığı toplantıda nazik misafirperverlikleri ve toplantıya ilgilerinden dolayı Bölükyazı köyü üreticilerimize teşekkür ederiz” denildi.
TARIM VE HAYVANCILIK
Yayınlanma: 10 Haziran 2024 - 08:59
Çiftçi buluşmalarının adresi: "BÖLÜKYAZI"
TARIM VE HAYVANCILIK
10 Haziran 2024 - 08:59
İlginizi Çekebilir