Karaman Merkez Bozkandak ve Bucakkışla köyleri Tarımsal sulama sistemi ile Sarıveliler Civandere köyü içme suyu tadilat yatırımlarının hayata geçirilmesini sağlayacak olan protokol imzalandı.
Karaman Tarım ve Orman İl Müdürü Hatice Bulut ve Karaman İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Yener Terlemez’in katılımıyla gerçekleştirilen protokol imza töreninin ardından projenin hayata geçirilmesinde emeği geçenlere teşekkür eden Vali H. Engin Sarıibrahim, bölgeye can suyu olacak projenin Karaman’a hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.
Tarım ve Orman Bakanlığının ilimizde uyguladığı Göksu-Taşeli Havzası Kalkınma Projesi kapsamında Uluslararası Tarımsal Kalkınma Fonu (IFAD) tarafından finanse edilen yatırımların 2024 yılı içerisinde tamamlanması için çalışmalar başlatıldı.
İLÇE VE BELDELER
Yayınlanma: 12 Mart 2024 - 14:10
Can Suyu için protokol imzalandı
İLÇE VE BELDELER
12 Mart 2024 - 14:10
İlginizi Çekebilir