Görev yaptığı süreç içerisinde Karaman sporuna büyük katkılar sağlayan ve Bakanlık tarafından Hatay Gençlik Spor İl Müdürlüğüne görevlendirilen Ali Osman Bebek, Karamanoğlu Mehmetbey Gazeteciler Cemiyet Başkanı ve TSYD Karaman il temsilcisi Hüseyin Oğuz’a veda ziyaretinde bulundu.
Pazartesi günü yeni görevine başlayacak olan Ali Osman Bebek, Karaman’da yol arkadaşları ile birlikte güzel hizmetlere imza attıklarını ve gönlü rahat bir şekilde Karaman’dan ayrılacağını ancak Karaman’ın gönlünde yerinin çok farklı olduğunu belirterek, teşekkürlerini iletti.
KMGC Başkanı ve TSYD İl temsilcisi Hüseyin Oğuz ise, Ali Osman Bebek’in Karaman’a yaptığı hizmetlerinin unutulmaz olduğunu belirtti ve teşekkür ederek, Hatay ‘da çok güzel başarılara imza atacağını söyleyerek başarılar diledi.
ADEM DEMİREL
Pazartesi günü yeni görevine başlayacak olan Ali Osman Bebek, Karaman’da yol arkadaşları ile birlikte güzel hizmetlere imza attıklarını ve gönlü rahat bir şekilde Karaman’dan ayrılacağını ancak Karaman’ın gönlünde yerinin çok farklı olduğunu belirterek, teşekkürlerini iletti.
KMGC Başkanı ve TSYD İl temsilcisi Hüseyin Oğuz ise, Ali Osman Bebek’in Karaman’a yaptığı hizmetlerinin unutulmaz olduğunu belirtti ve teşekkür ederek, Hatay ‘da çok güzel başarılara imza atacağını söyleyerek başarılar diledi.
ADEM DEMİREL