Serginin açılışına Kaymakam Alptekin Ünlü, Belediye Başkanı Yüksel Büyükkarcı, ilçe protokolü ve vatandaşlar katıldı.Yıl boyunca kursiyerler tarafından üretilen ürünlerin sergilendiği program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başlayıp çeşitli gösteriler ile devam etti.Birbirinden değerli eserlerin yer aldığı sergide kursiyerlerin hazırladığı el emeği ürünleri inceleyen Kaymakam Ünlü ve beraberindekiler, emeği geçen tüm kursiyerleri ve öğreticileri tebrik ettiler.AYHAN UYSAL
İLÇE VE BELDELER
Yayınlanma: 09 Haziran 2024 - 12:44
Ayrancı'da Hayat Boyu Öğrenme Etkinliği
Karaman’ın Ayrancı ilçesinde Hayat Boyu Öğrenme haftası etkinlikleri kapsamında Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından verilen çeşitli kursların yıl sonu karma sergisi açıldı.
İLÇE VE BELDELER
09 Haziran 2024 - 12:44