Zafer Partisi Karaman İl Başkanlığından yapılan açıklamada, "Karaman belediye başkan adayımız Uğur Dinç olmuştur. Karamanımıza hizmet etmek için Zafer Partisi meşaleyi yaktı. Allah utandırmasın" denildi.
UĞUR DİNÇ KİMDİR?
1989 yılında Karaman'ın İhsaniye köyünde doğan Uğur Dinç, dört kardeşin en büyüğüdür. İlköğrenimine İhsaniye Köyü İlkokulu'nda başlamıştır. Ailesinin göçebe yaşam tarzı nedeniyle ilköğrenimini Mersin'in Mut ilçesine bağlı Çampınar Köyü'nde tamamlamıştır.
Ortaöğrenimini Karaman Vali Hakkı Teke Pansiyonlu Okulunda tamamladıktan sonra iş hayatına atılmıştır.
SİYASET
Yayınlanma: 25 Ocak 2024 - 11:09
Zafer Partisi'nin adayı da belli oldu
31 Mart 2024 Mahalli Seçimleri için Siyasi Partilerdeki hareketlilik sürerken, Karaman Zafer Partisi Belediye başkan adayı Uğur Dinç oldu.
SİYASET
25 Ocak 2024 - 11:09
İlginizi Çekebilir