"Yolun Sonu Süper Lig"

"Yolun Sonu Süper Lig"
01 Ağustos 2022 - 17:48
Karaman FK tarafından düzenlenen 2022-2023 Futbol Sezonu Açılış Programı’na katılan Vali Tuncay Akkoyun; “Karaman Futbol Kulübünün büyümesi, gelişmesi; şehrimizin gelişmesi, kalkınması ve tanıtımı demektir. İnşallah bu sene şampiyon olacağız. Biz, birbirimize ve Karaman’a bir söz verelim: inşallah bu sene şampiyon olacağız ve inşallah Karaman’ı Süper Lig’e çıkaracağız. Karaman bunu hak ediyor.” Dedi.
Program dolayısıyla Karaman Futbol Kulübü yönetimi, teknik ekibi, oyuncuları ve taraftarlarıyla bir araya gelen Vali Tuncay Akkoyun, etkinlikte bir konuşma gerçekleştirdi. 
“KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ, ARKASINDA TARAFTARINI GÖRÜNCE DAHA DA GÜÇLENİR, DAHA DA BAŞARILI OLUR.”
Konuşmasına Karaman Futbol Kulübü ailesiyle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek başlayan Vali Tuncay Akkoyun, “Biz Karaman Futbol Kulübümüzün ilk antrenmanına da gitmiştik. Orada da söylemiştik. Burada bir kere daha tekrar ediyoruz. Biz bu kadroya güveniyoruz. Kulübümüz, yönetimiyle, teknik ekibiyle, oyuncusuyla inşallah bu sene çok başarılı bir sezon geçirecek. Buna yürekten inanıyoruz. Biliyorsunuz Karaman Futbol Kulübü arkasında taraftarını görünce daha da güçlenir, daha da başarılı olur. Sağlam bir ekip var. Sağlam bir kadro var. Aslan gibi futbolcularımız var. Hepsi inanmış, hepsi bu sene şampiyon olacağına yürekten inanıyor. Bu inançlarını da sahaya yansıtacaklar.” ifadelerini kullandı.
“KARAMAN FUTBOL KULÜBÜNÜN BÜYÜMESİ, GELİŞMESİ; ŞEHRİMİZİN GELİŞMESİ, KALKINMASI VE TANITIMI DEMEKTİR.”
Konuşmasının devamında, Karaman Futbol Kulübünün, Karaman’ın gelişmesine, kalkınmasına ve tanıtılmasına önemli katkılar sağladığını vurgulayan Vali Akkoyun, “Karaman Futbol Kulübünün büyümesi, gelişmesi; şehrimizin gelişmesi, kalkınması ve tanıtımı demektir. İnşallah bu sene şampiyon olacağız. Biz, birbirimize ve Karaman’a bir söz verelim: inşallah bu sene şampiyon olacağız ve inşallah Karaman’ı Süper Lig’e çıkaracağız. Karaman bunu hak ediyor. Karaman buna inanıyor. Kadro buna inanıyor. Bizler kalben yanınızdayız, maçlara da bizzat gelip destekleyeceğiz. Hepinize başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.
Programın devamında Karaman Futbol Kulübü camiası tarafından Vali Akkoyun’a, günün hatırasına 70 numaralı Karaman FK forması hediye edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum