Aslen Manyanlı olup Yunuskent Mahallesinde ikamet etmekte olan Vedat Yıldız (68) vefat etmiştir. Cenazesi 6 Şubat Salı günü öğle namazına müteakip musalladan kaldırılacaktır.Gazete Anadolu Ailesi olarak Merhuma Allah'tan Rahmet, Kederli Ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilerizHAKAN KARINOĞLU
GÜNCEL
Yayınlanma: 06 Şubat 2024 - 13:05
Yıldız ailesinin acı günü
Karaman'da 6 Şubat Salı günü 1 Hemşehrimiz vefat etti
GÜNCEL
06 Şubat 2024 - 13:05