Ermenek Kaymakamlığını ziyaret eden Vali H. Engin Sarıibrahim, Kaymakam Fatih Erdoğan’dan ilçenin genel durumu ve yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
Spor Salonunu ziyaret etti
Vali H.Engin Sarıibrahim, Ermenek’te yapımı tamamlanan kapalı spor salonunda incelemelerde bulunarak, Ermenek Kaymakamı Fatih Erdoğan’dan bilgiler aldı.
Riskli alanları inceledi
Vali H.Engin Sarıibrahim, Keçipazar ve Akçamescit Mahallesi’nde yıkımına başlanan riskli alanlarda incelemelerde bulunarak Kaymakam Fatih Erdoğan’dan bilgiler aldı.
Güneyyurt'ta incelemer yaptı
Vali H. Engin Sarıibrahim, Güneyyurt Beldesinde yapımı tamamlanan Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda incelemelerde bulunarak Ermenek Kaymakamı Fatih Erdoğan’dan bilgiler aldı.
İLÇE VE BELDELER
Yayınlanma: 06 Şubat 2024 - 10:07
Güncelleme: 06 Şubat 2024 - 15:22
Vali Sarıibrahim'den Taşeli çıkarması
Vali H. Engin Sarıibrahim Taşeli bölgesinde incelemelerde bulundu.
İLÇE VE BELDELER
06 Şubat 2024 - 10:07
Güncelleme: 06 Şubat 2024 - 15:22
İlginizi Çekebilir