Kulüp yetkilileri Gülçin ve Oğuz Totan ile veli temsilcisinin de bulunduğu ziyarette Karaman’da kort tenis sporunun gelişimi ve yaygınlaşması adına yapılan faaliyetlerle ilgili bilgi paylaşımında bulunuldu.
Ayrıca kulüp yetkilileri tarafından ilimizdeki dezavantajlı öğrencilere yönelik yapılması planlanan proje ile ilgili İl Müdürü Çalışkan’a bilgi verdi.
Türkbey Akademi Spor Kulübü yetkililerine teşekkür eden İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, öğrencilerin akademik, sosyal, kültürel ve sportif başarılarına katma değer katacak her türlü projede iş birliği yapmaya hazır olduklarını ifade etti.
Ziyaret, günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.
EĞİTİM
Yayınlanma: 24 Mayıs 2024 - 11:33
Güncelleme: 26 Mayıs 2024 - 14:11
Türkbey Akademi'den Müdür Çalışkan'a ziyaret
Türkbey Akademi Spor Kulübü, İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan’ı ziyaret etti
EĞİTİM
24 Mayıs 2024 - 11:33
Güncelleme: 26 Mayıs 2024 - 14:11
İlginizi Çekebilir