Aslen Dinek Köyünden olup, Mehmet Çavaş İlkokulu'nda Sınıf Öğretmeni olarak görev yapan Ömer Çakar (48) geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti. Genç öğretmenin cenazesi 30 Mayıs Perşembe günü öğle namazına müteakip musalladan kaldırılacaktır.Gazete Anadolu Ailesi olarak Merhuma Allah'tan Rahmet, Kederli Ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilerizHAKAN KARINOĞLU
GÜNCEL
Yayınlanma: 30 Mayıs 2024 - 11:04
Sevenlerini yasa boğdu
Karaman’da 48 yaşındaki genç sınıf öğretmeni Ömer Çakar vefat etti.
GÜNCEL
30 Mayıs 2024 - 11:04