Vali H. Engin Sarıibrahim’in eşi Hatice Sarıibrahim Hanımefendi, 1992 tarihinde Şırnak/Uludere’de bölücü terör örgütü ile girilen çatışmada şehit olan Jandarma Er Adem Şahin’in Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde ikamet eden kıymetli annesi Ayşe Şahin’i ziyaret etti.
Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür V. Seval Yılmaz’ında eşlik ettiği ziyarette bir süre sohbet ederek yakından ilgilendiği Ayşe Şahin’in ihtiyaç ve taleplerini dinleyen Hatice Sarıibrahim Hanımefendi, anneler gününü tebrik ettiği ve hayır duasını aldığı şehit annemize sağlıklı, huzur dolu bir yaşam temenni etti.
GÜNCEL
Yayınlanma: 11 Mayıs 2024 - 10:54
Şehit ailesi unutulmadı
GÜNCEL
11 Mayıs 2024 - 10:54
İlginizi Çekebilir