Gazi Kültür ve Sanat Merkezi’nden sanatseverlere davet var
Karaman Gazi Kültür ve Sanat Merkezi’nde çini ve seramik sergisi açıldı. Karaman Halk Eğitim Müdürlüğü bünyesinde eğitmenlik yapan Hatice Korkmaz’ın öğrencileri çini ve seramik alanında ortaya koydukları eserleri Karaman’ın beğenisine sunuldu.
Sergi, Çarşamba günü saat 19.00’a kadar ziyaretçilerini kabul edecek yemeni ve seramik sergisi açıldı.
Sanat sergisine ilişkin açıklama yapan Çini ve Seramik Eğitmeni Hatice Korkmaz, “Çamurdan tabağa, bardağa, kaşığa, avizeye aksesuarlara ve daha birçok eserin sergilendiği Gazi Kültür ve Sanat Merkezi’ne herkesi bekleriz” dedi.
İNANÇ - KÜLTÜR - SANAT
Yayınlanma: 11 Haziran 2024 - 15:02
Güncelleme: 12 Haziran 2024 - 15:00
Şaheserler Karaman'da sergileniyor
İNANÇ - KÜLTÜR - SANAT
11 Haziran 2024 - 15:02
Güncelleme: 12 Haziran 2024 - 15:00
İlginizi Çekebilir