1) Aslen Aşagıakın köyünden olup İmaret Mahallesinde ikamet etmekte olan Fatma Küçüker (67) vefat etmiştir. Cenazesi 10 Haziran Pazartesi günü öğle namazına müteakip musalladan kaldırılacaktır.2) Aslen Balama köyünden olup Valide Sultan Mahallesinde ikamet etmekte olan Ayşe Dülger (87) vefat etmiştir. Cenazesi 10 Haziran Pazartesi günü öğle namazına müteakip musalladan kaldırılacaktır.Gazete Anadolu Ailesi olarak merhumelere Allah'tan Rahmet, Kederli Ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilerizHAKAN KARINOĞLU
GÜNCEL
Yayınlanma: 10 Haziran 2024 - 10:56
Küçüker ve Dülger ailelerinin acı günü
Karaman'da 10 Haziran Pazartesi günü 2 Hemşehrimiz vefat etti
GÜNCEL
10 Haziran 2024 - 10:56