Karaman’da bahar aylarının gelmesiyle okullar destek amaçlı kermesler düzenlemeye başladı. Hakkı Teke Spor Lisesi öğrencileri ve aileleri de okul yararına kermes düzenlemek için kolları sıvadı. Hakkı Teke Spor Lisesi Okul Aile Birliği önderliğinde öğrenci aileleri bir araya gelerek yemek, tatlı ve hamur işleri yaptı. Gönüllü olarak kermese yardım eden lise öğrencileri ve aileleri kermesten elde edilen tüm gelirin okul yararına ve ihtiyaçlı öğrencilere bağışlanacağını bildirdiler. Birçok yemek çeşidinin satıldığı ve ikramların olduğu kermese gitmek ve yardım etmek isteyen Karamanlı vatandaşlar Hakkı Teke Spor Lisesine giderek yardımda bulunabilirler.
Kermese tüm Karaman halkı davet edildi.
EĞİTİM
Yayınlanma: 14 Mayıs 2024 - 14:50
Güncelleme: 16 Mayıs 2024 - 16:35
Karaman'da anlamlı kermes
Karaman Hakkı Teke Spor Lisesi bünyesinde okul ve öğrencilere destek olmak adına kermes düzenlendi.
EĞİTİM
14 Mayıs 2024 - 14:50
Güncelleme: 16 Mayıs 2024 - 16:35
İlginizi Çekebilir