Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan hanımefendi ve Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın katılımları ile 5 Mayıs Dünya Ebeler Günü ve 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesinde kutlandı.
Kutlama Karaman’dan yılın ebesi Sağlıklı Hayat Merkezinden Arzu Aldemir ve yılın hemşiresi Ayrancı İlçe Devlet Hastanesinden Melek Tülüoğlu seçildi.
Kutlama programına Karaman Sağlık İl Müdürü Uzm. Dr. Mehmet Serkan Yurdakul da katıldı. Yurdakul, yılın ebesi seçilen Arzu Aldemir ve yılın hemşiresi seçilen Melek Tülüoğlu’nu tebrik ederek başarılarla dolu bir meslek hayatı diledi.
SAĞLIK
Yayınlanma: 20 Mayıs 2024 - 10:07
Güncelleme: 22 Mayıs 2024 - 17:06
İşte Karaman'daki yılın ebesi ve hemşiresi…
SAĞLIK
20 Mayıs 2024 - 10:07
Güncelleme: 22 Mayıs 2024 - 17:06
İlginizi Çekebilir