Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet veren kuruluşta kalan çocuklarımızla yakından ilgilenerek bir süre sohbet eden Hatice Sarıibrahim Hanımefendi, Ramazan Ayı’nın manevi atmosferinde çocuklarımıza yuva sıcaklığını hissetmeleri için özveriyle çalışan Çocuk evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü Mevlana Çocuk Evi Müdürü Öznur Köksoy akabinde Çocuk Gelişimci Dilek Meşe, Ayşe Erhan ve kurum personellerine teşekkür ederek, ramazan-ı şeriflerini tebrik etti.
İftar sofrasını birlikte paylaştıkları Hatice Sarıibrahim Hanımefendiye ziyareti nedeniyle teşekkür eden çocukların ise mutlulukları görülmeye değerdi.
GÜNCEL
Yayınlanma: 30 Mart 2024 - 11:57
İftar Sofrası Sevgi Çocuklarıyla Bereketlendi
Vali H. Engin Sarıibrahim’in eşi Hatice Sarıibrahim Hanımefendi, İftar sofrasının bereketini Çocuk Evleri Sitesi’inde kalan çocuklarla paylaştı.
GÜNCEL
30 Mart 2024 - 11:57
İlginizi Çekebilir