KMÜ Ahmet Keleşoğlu Diş Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Faruk Ayhan Başçiftçi ve fakülte genel sekreteri Uğur Erkan, Karamanoğlu Mehmetbey Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hüseyin Oğuz’u makamında ziyaret etti. Ziyarette Dekan Başçiftçi fakültenin faaliyetleri ve gelişimi hakkında Başkan Oğuz'a bilgiler verdi. Başkan Oğuz ise Dekan Prof. Dr. Faruk Ayhan Başçiftçi’ye görevinde başarılar diledi.
Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.
SAĞLIK
Yayınlanma: 05 Mart 2024 - 11:36
Dekan Başçiftçi'den Oğuz'a ziyaret
KMÜ Ahmet Keleşoğlu Diş Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Faruk Ayhan Başçiftçi, Karamanoğlu Mehmetbey Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hüseyin Oğuz’u ziyaret etti.
SAĞLIK
05 Mart 2024 - 11:36
İlginizi Çekebilir