CHP 'A' takımında bir Karamanlı!

CHP Gençlik Kolları Kurultayı Yapıldı, Yusuf Baştuğ yönetimde yer aldı.

CHP 'A' takımında bir Karamanlı!
15 Kasım 2021 - 07:41


Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları 16. Olağan Kurultayında Gençosman Killik Genel Başkanlığa seçilirken, mevcut Gençlik Kolları MYK üyesi Yusuf Baştuğ yeniden Gençosman Killik'in listesinde yer aldı.
CHP Gençlik Kolları Kurultayı Yapıldı. Baştuğ yeniden A takımda yer aldı
7 Kasım Pazar günü gerçekleşen Kurultayda Mevcut başkan Emre Yılmaz aday olmazken, Gençosman Killik tek aday olarak seçime girdi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katıldığı Kurultayda ayrıca Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, Oğuz Kaan Salıcı, Onursal Adıgüzel, Ali Öztunç ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ta yer aldı.
13 Kasım Günü Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik’in başkanlığında ilk Merkez Yürütme Kurulu toplantısı gerçekleşti. Toplantı ardından Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eden Gençlik Kolları MYK üyeleri Anıtkabir ziyareti ile günü tamamladı.
Yusuf Baştuğ yapmış olduğu açıklamada, “Gerçekleşen kurultayımızda Genel Başkan seçilen Gençosman Killik kardeşim ile uzun yıllar siyaset yapma fırsatı bulmuş, yoldaşlık etmiş biri olarak listesinde yer almak, birlikte iktidara giden bu yolda mücadele etmek benim için ayrı bir gurur olmuştur. Merkez Yürütme Kuruluna seçilmiş olan tüm kurul arkadaşlarımız örgütümüz içinde yıllarca mücadele etmiş ve etmekte olan arkadaşlarım onlarla birlikte yeni süreçte güzel çalışmalar yaparak mücadelemizi ve örgütümüzü büyüyeceğimizden hiç bir şüphem yoktur. Yeni seçilen Genel Başkanımıza, Kurul Arkadaşlarıma ve tüm örgütümüze hayırlı olsun. Bize destek vererek, bizleri bu onurlu göreve getiren partimizin iktidar yolunda mücadele eden ve mücadelesinden taviz vermeyen, Gençlik Örgütü üye ve delegelerine sonsuz teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum