“Hayat Boyu Öğrenme Haftası” etkinlikleri kapsamında açılışı yapılan ve “Karakalem Karaman Evleri ve Yağlı Boya Kadın” resimlerinden oluşan sergide incelemelerde bulunan Hatice Sarıibrahim Hanımefendi, birbirinden farklı figürlerin yer aldığı sergi hakkında bilgiler aldığı kursiyerleri tebrik ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.
Gazi Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlenen Sergi açılışına; İl Millî Eğitim Müdür Vekili İsmail Kılınç, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Serin, usta öğreticiler, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.
GÜNCEL
Yayınlanma: 07 Haziran 2024 - 16:39
Güncelleme: 09 Haziran 2024 - 14:37
Bu resimler görülmeye değer
Vali Engin Sarıibrahim’in eşi Hatice Sarıibrahim Hanımefendi, “Karakalem Karaman Evleri ve Yağlı Boya Kadın Resimleri” konulu resim sergisinin açılış etkinliğine katıldı.
GÜNCEL
07 Haziran 2024 - 16:39
Güncelleme: 09 Haziran 2024 - 14:37
İlginizi Çekebilir