Bekler 'Samet'lere' emanet!

Karaman Futbol Kulübü transferlere devam ediyor.

Bekler 'Samet'lere' emanet!
20 Haziran 2022 - 16:31
7 sezon boyunca 1461 Trabzon FK forması giyen Samet Aydın; Karakoçan FK, Modafen, Yomraspor ve son olarak Batman Petrol formasının ardından artık Karaman FK formasını giyecek.
Son olarak Batman Petrol’de şampiyonluk yaşayan başarılı sağ bek Samet Aydın; ‘’ Karaman’a geldiğim ve bu projede yer aldığım için çok mutluyum. Oldukça güzel bir yapılanmanın içinde sezon sonu hedefimize ulaşacağız.’’ ifadelerini kullandı.
Samet Aydın'ın ardından bir diğer bek oyuncusu Abdulsamet Kırım'da imzayı attı. 3 şampiyonluğu bulunan 28 yaşındaki tecrübeli sol bek Bafra Bld, Çıksalın, Çankaya FK, Niğde Anadolu FK, Sancaktepe FK, Payasspor, Gebzespor, Yozgatspor ve Batman Petrol formalarının ardından artık Karaman FK formasını terletecek.
Karaman FK Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Han ile görüşmesinden sonra Karaman FK tesislerinde resmî imzayı atan Abdulsamet Kırım ‘’Buraya geldiğim için çok mutluyum. Şampiyonluk muazzam bir his. Tekrar bu hissi, bu heyecanı yaşamak için buradayım. Karaman’da oldukça güzel ve heyecanlandıran bir proje var. İnşallah hep birlikte başaracağız..’’ ifadelerini  kullandı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum