Karaman İl Tarım ve Orman Müdürlüğünden yapılan açıklamada “Hayvan Sağlığı Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü olarak yasa dışı su ürünleri avcılığı ile mücadele kapsamında Dereköyü Gödet baraj sahasında yapılan denetimlerde takriben 500 Metre sahipsiz misina ağa el konulmuştur. Ağalarda yakalanan canlı balıklar yaşam alanı olan sulara tekrar bırakılmıştır. Yasadışı su ürünleri mücadelesinde katkı sağlayan amatör avcı arkadaşlara teşekkür ederiz” denildi.
GÜNCEL
Yayınlanma: 07 Şubat 2024 - 12:31
Güncelleme: 08 Şubat 2024 - 13:44
Amatör avcılar ihbar etti
Karaman Dereköyü Gödet barajında yasa dışı su ürünleri avcılığı yapan şahıslara geçit yok
GÜNCEL
07 Şubat 2024 - 12:31
Güncelleme: 08 Şubat 2024 - 13:44
İlginizi Çekebilir