AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mevlüt Akgün, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla isim vermeden Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı’yı hedef aldı. Başkan Kalaycı’nın nezdinde Karaman Belediyesi’nin iştirak şirketi olan ONGUN A.Ş.’yi işaret ederek, “’Üretken Belediyecilik’ iddiasıyla yola çıkıp, ‘Belediye ve şirketini borca batıran’ bir anlayış… Belediyemizin ve şirketinin borçları dağları aşmışken, şirketine binli rakamların üzerinde işçi almaya devam ediliyor. İşinde ve aşında olana bir diyeceğim yok. Ama maaş alıp işe gitmeden, poster, bayrak v.s. asanlar, sosyal medya da trolcülük oynayanlar biliniz ki "Lale Devri" sona erdi. Karaman’ın hakkını kimseye yedirmem. Karaman huzur bulacak.
SİYASET
Yayınlanma: 09 Şubat 2024 - 13:02
Güncelleme: 09 Şubat 2024 - 16:51
Akgün ONGUN A.Ş.'yi hedef aldı
SİYASET
09 Şubat 2024 - 13:02
Güncelleme: 09 Şubat 2024 - 16:51
İlginizi Çekebilir
Aslında mevlüt bey siz kendinizi anlatmışsınız 3 dönem milletvekilliğiniz ve Savaş başkandan önceki 3 dönem Karaman belediyesinde yaşananları anlatmışsınız sanrım!