Başkan Yeşildaş yapmış olduğu açıklamada "Akçaşehir Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen kermese katıldık, kendimizi bir lezzet şöleninin tam ortasında bulduk. Bu güzel etkinlik için okul müdürümüze, öğretmenlerimize, öğrenci ve velilerimize kasabamız adına çok teşekkür ederiz. Emeği geçen herkesin eline, kermese katılıp destek veren tüm hemşehrilerimizin de yüreğine sağlık.. Biz birlikte büyük bir aileyiz" dedi
AYHAN UYSAL İLÇE VE BELDELER
Yayınlanma: 22 Mayıs 2024 - 11:45
Akçaşehir'de lezzet şöleni
Akçaşehir belediye başkanı Soner Yeşildaş, Akçaşehir Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen kermese katıldı.
İLÇE VE BELDELER
22 Mayıs 2024 - 11:45