Ak Parti Taşeli'de Gönül Gönüle

AK Parti Karaman Milletvekilleri Av. Selman Oğuzhan Eser ve Dr. Recep Şeker ve Taşeli Bölgesinde bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.

Ak Parti Taşeli'de Gönül Gönüle
28 Temmuz 2021 - 14:11


AK Parti Karaman Milletvekilleri Av. Selman Oğuzhan Eser ve Dr. Recep Şeker, TBMM’nin tatile girmesinin ardından Karaman’a gelerek Sarıveliler ve Başyayla ilçelerini ziyaret etti.

AK Parti Karaman Milletvekilleri Av. Selman Oğuzhan Eser ve Dr. Recep Şeker, İl Genel Meclis Başkanı Eyüp Çayır, İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Böyük, İl Koordinatörü Ali Akgül, AK Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Taşbaşı ve İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Ali Terlemez’in katılımları ile Sarıveliler ve Başyayla ilçesinde köylere giderek vatandaşla bir araya geldi.

Sarıveliler Kaymakamı Ayşegül Efe’yi makamında ziyaret eden Milletvekilleri ve heyet daha sonra AK Parti Sarıveliler İlçe başkanı Mehmet Canpolat’ı makamında ziyaret etti.

Sarıveliler ilçesinde esnafları ziyaret ederek esnafların sıkıntı ve şikâyetlerini dinleyen Milletvekilleri Dr. Recep Şeker, Av. Selman Oğuzhan Eser ve beraberindeki heyet daha sonra Civler, Civandere, Işıklı, Daran, Koçaşlı, Dumlugöze ve Çukurbağ köylerini ziyaret ederek köy halkı ile buluştu, sıkıntı ve şikâyetlerini dinledi.

Milletvekilleri ve beraberindeki heyet ziyaretlerin ardından Başyayla İlçesine giderek vatandaşların sıkıntılarını dinledi. Heyet ilçe merkezine bağlı Büyükkarapınar, Üzümlü, ve Bozyaka köylerine giderek vatandaşla bir araya geldi. Köydeki sorunların çözümü için bir dizi temaslarda bulunarak vekiller köylerden ayrıldı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum