Advert

ELLERİNDE BAYRAK CEPLERİNDE BY-LOCK !
Hüseyin Oğuz

ELLERİNDE BAYRAK CEPLERİNDE BY-LOCK !

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından ,”FETÖ” terör örgütü üyeleri ile ilgili bir uyarı geldi.

Bu içerik 1874 kez okundu.

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından ,”FETÖ” terör örgütü üyeleri ile ilgili  bir uyarı geldi ki, terör örgütü bir virüse benzetilerek, bunların uykuya yattığı ve fırsat kolladıkları belirtildi.Bu elin kanlı vatan hainleri kendilerini gizlediklerini ve 15 Temmuz kalkışmasının ardından kendilerini unutturduklarını ve davaların kapanacağını dillendirerek, hainleri zinde tutma ve yeni bir hainlige hazır olma konusundaki çalışmasından başka bir şey değildir.Yani ellerinde ‘bayrak,ceplerinde By-Lock’ ile gezenler ,zannetmesin ki, devlet dosyaları rafa kaldırdı.Hainlerin dosyası askıya alınamaz, o şehitlerin kanı hala sizlerin üzerinde kuramadı.

Hezimete uğrayan Pensilvanya’nın satılmışları hala cirit atıyorlar. Demokrasi nöbetlerinde çektirdikleri Ay-Yıldızlı bayrak ile resimlerini hala paylaşmaya devam ediyor ki, amaçları o şanlı bayrağın gölgesine gizlenmek. Ama, şehitlerimizin kanı ile ortaya çıkan o bayrağımızın arkasına hainler gizlenemez,elbet bir gün deşifre olurlar,olacaktırlarda.

Devletin içinde,o bayraklı resimlerinin arkasına sığınarak icraatlarına devam ediyorlar.Deşifre olmayan ,gizlenmiş örgüt üyelerini bir yerlere yerleştirmenin gayreti içindeler.Karaman’da organizatörleri var, Ankara’ya uzanan bağlantıları mevcut.Devekuşu misali kafaları kumda olduğu için,zannediyorlar ki, kimse onları görmüyor.Gözden kaçırdıkları ince detaylar ,gerçekler mutlaka ortaya çıkacak.

Karaman’da işi tam anlamıyla temizleyebildik mi ,elbette hayır. Ama güvencelerimiz var,umutlarımız da bu güvencelerimizden geliyor.Emniyetimiz içinde, bu ülke sevdalısı, gecesini-gündüzüne katan o kadar çok milletini seven var ki; ben şahidim.İlde bu soruşturmayı yürüten , genç-dinamik ve on numara vatansever   savcımız var ki; çalışmaları takdire şayan.Allah MURAT ’ını versin.Aslında Karaman şeması görünüyor ve bir numarası ile hainler çetesi ,kendilerine henüz dokunulmadığı için rahat görünüyor,Pensilvanya’nın talimatlarını yerine getiriyor.

Bunların kapatılan o okulunda kimler çocuklarını eğitim verdi,okuttu. Bu okulda vatan severlik dersi verilmedi ve vatan hainligi için çalışmalar yapılmadı mı ?Ben çok merak ediyorum, şimdi ellerinde bayraklı,ceplerinde By-Lockcu olan kimlerin çocuğu oradaydı,kimler ,bu milleti aptal sanarakhezimet yaşayınca, apar-topar o okuldan çocuklarını aldılar ? 

Kimler bu okul için sınıf başı para toplamak için sanayici,sanayici gezdi?

Kimler bu okula yüklü miktarda para yardımı yaparak, okulun bir an önce tamamlanarak hain yetiştirmesine katkı verdi.

Kimler15 Temmuz akşamı atılan o bombaların,kurşunların parasını ödemek için yardımda bulundu ?

Kimler kapalı kapılar ardından yapılan  gizli toplantılarda Karaman siyasetine,vekiline,yön vermeye kalkıp, FETÖ’cu olmayanların tayinin yapıp ,hangi adamları getirmek için adım attı,il başkanını kimler değiştirmeye kalktı?15 Temmuz’dan  önce Ak Parti il başkanı Nazmi Ünlü’yü görevden aldırıp, kimin yazısını,kimler yazdırdı.Bunları bilmek,öğrenmek için kahin olmaya gerek yok,bunlar deşifre oldu veya küçük bir araştırma ile hepsi ortaya çıkar.FETÖ’cuları koruyup,kollamak adına kol-kanat gerenler, her ne kadar kendilerini güçlü göstermeye çalışsa da, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu terör örgütü ve bunların yatakçılarına bakış açısı belli.İnlerine girin diye haykırıyor,girilmediği anda, dün gelen uyarı var ya, “Uykuya yattılar,,fırsat kolluyorlar’ açıklamasını dikkate almak gerekmiyor mu ?

İnsanda kişilik olmalı,kişinin duruşu olmalı. Bir insan omurgalı olmalı.Ama bu hainlerde bunların hiç birisi yok.İnsan olsalar, bu milletden karnını doyurup, üzerlerine sıçrayan şehit kanları ile değil piyasaya çıkmak,çocuklarının yüzlerine ve aynaya bakamamaları gerekiyor.İnsan teröristler gibi omurgası ise, ellerinde bayrak,ceplerinde By-Lock, ile utanmadan yaşarlar.Ekmeğini yedikleri bu vatan topraklarına ihanet ederler.Köpekler bile bunlardan daha onurlu.Hiç değilse, yallandıkları kapıya ihanet etmez,düşmanlara karşı dururlar.Gerçi o siliklerin nereden yallandıkları da meçhul.

EZOTERİK ÖRGÜT: 

Virüsler, fizyolojik olarak metabolizmaları olmayan ve başka bedene muhtaç olarak varlıklarını sürdüren canlılardır. En büyük ve en stratejik özellikleri; sızma, gizlenme ve benzeme özellikleridir. Mikro âlemde virüslerin temsil ettiği kendisine ait olmayan kaynakları ve potansiyeli sömürüp kendi hesabına işletme işinin, yani emperyalizmin, makro âlemdeki temsilcileri; guguk kuşları gibi bazı canlılar, emperyalist ülkeler ve viral örgütlenme modelini seçmiş gizli, ezoterik örgütlerdir. Emperyalist ülkelerin bir dönem geri kalmış dünyalara medeniyet getirilmesi kılıfını, şimdilerde ise demokrasi ve insan hakları kılıfını kullanması gibi ezoterik örgütler de çeşitli kılıflara ihtiyaç duymaktadır.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇALIŞKAN, ÖĞRENCİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU
ÇALIŞKAN, ÖĞRENCİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU
e-Twinning Çalıştayına Öğretmenlerden Yoğun İlgi
e-Twinning Çalıştayına Öğretmenlerden Yoğun İlgi