AKLIMIZDA KALANLAR !
Hüseyin Oğuz

AKLIMIZDA KALANLAR !

Bu içerik 1215 kez okundu.

AK Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk, “ Gazete olarak 5 yıldır FETÖ terör örgütü diye bağırıyordunuz, son 5 ayda ise tepinmeye başlamıştınız, ama ne kadar haklı olduğunuz ortaya çıktı” sözü aslında çok şeyi özetliyordu.

FETÖ terör örgütünü tanıdığım için 5 yıldır her gün olmasa bile, iki gün mutlaka bu FETÖ terör örgütünün haberini yapmış, ne kadar tehlikeli olduğunu dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım.Artık sayfalarımızda FETÖ haberini görenler kanıksamış olacak ki, bizim FETÖ ile kafayı bozduğu söyleyenler bile olmuştu.

15 Temmuz darbe girişiminde ne kadar doğru yolda olduğumuz tescillendi. Biz FETÖ terör örgütünü ne 17-25 Aralık sonrası, ne 15 Temmuz sonrası yazarak deşifre etmeye başladık.

Karaman FETÖ’nun  cenneti, neden hiçbir işlem yapılmıyor,neden operasyonlara izin verilmiyer diye bağırdık,sesimiz kısıldı, ama biz pes etmedik kısık sesle devam ettik.Çünkü biliyorduk ki, bu FETÖ terör örgütü ülke için büyük bir tehlike idi.

Biz bağırdık, yetkililer terör örgütü üyeleri ile kol-kola girmeyi daha da sıklaştırdı.  Karaman’daki Sağlık imamı olan bir doktor için yaptığımız haber sonrası FEETÖ’cu avukatlar saldırıya geçti, 5 dava açtılar.Adalet Bakanlığı ile yaptığımız görüşmeler sonunda bu doktor için resen dava açıldı ama , o günkü mülkiye amiri, soruşturma izni vermedi, yani FETÖ’cu bir terörist devletin koruması sayesinde yargı önüne çıkmaktan kurtuldu.

Kamu Hastaneleri Birliğindeki yolsuzluk iddialarını sağır sultan bile duydu,bildiğim kadarı ile Emniyet operasyon için düğmeye bastı, ama yine FETÖ’yu korumayı ilke edinenler bunuda engelledi.

Şimdi bu koruyanların eline kan sıçrayan terör örgütü üyesinden ne farkı kaldı?Terör örgütüne yardım-yataklık edenler belli ve onlar ki, 52 özel hareketçi polisimizin şaadet şerbeti içmesine, tarihimizde ilk defa TBMM’nin bombalanmasından sorumlu değilmidir ?

Şimdi kentde büyük bir tedirginlik yaşanıyor ve herkes tabiri caizse ‘diken üstünde’

Eğer FETÖ kanlı terör örgütü ile bağınız yok ise, aynı kaptan yiyip, bu ülkeyi ele geçirme planları yapmadıysanız ve sivil vatandaşların üzerine sıkılan korşun, şehit olanların üzerine atılan bombalarda para olarak katkı sağlamadıysanız,korkmanıza gerek yok..

ANCAK;

Kendinizi gizlediğinizi zannedip,bu terör örgütüne destekleriniz sürdüyse;

Amerika’ya gidip Pensilvanya’da el öpüp,icazet aldıysanız, terörist başının ağzını sildiği peçeteyi yemediyseniz bile korkun.

Çin’e iş ziyareti deyip, FETÖ’nun terör yuvası okullarını ziyaret ederek,destek olduysanız ,korkun..

Çocuklarınızı vatan haini yetiştiren cemaat okullarına gönderdiyseniz, korkun.

Devletin kaynaklarını Olimpiyat uydurması altında, terör örgütüne aktardıysanız korkun..

Kapı,kapı dolaşıp cemaatin okuluna sınıf başına 30’ar bin lira topladıysanız, korkun.

‘Devlete değil,himmete ver’ diyerek  tüccarların vergi,SGK cezalarını sildirip, örgüte para aktarıp,kendinizden bundan yallandıysanız ,korkun..

Zaman Gazetesi,Sızıntı dergisinin traj patlamasında katkı verdiyseniz korkun.

Terör örgütünün oteldeki toplantıları başta olmak üzere toplantılarında boy gösterip, fotoğraf karesini girip, orada terör başına övgüler yağdıran konuşmalar yaptıysanız ,korkun.

Kendinizi gizleyip, eşinizi sohbetlere gönderin, Abla sınıfına soktuysanız ,korkun.

FETÖ’nun dershaneler olayında, toplantılar yapıp,bildiriye imza koyarak, hükümete savaş açtıysanız, korkun.

Bunları yapıp da, hala ben az FETÖ’ydum, ben hiç tanımadım,cemaati bilmem yalanları, demokrasi nöbetindeki soytarıklarınız sizi kurtaramaz.

Alnınızda vatan haini damgası olan edep yoksunları.Biliyorum hainler korkak olur.30 yıldır o FETÖ denilen eli kanlı terörist başına biat edeceksin,sonra ben az FETÖcuydum veya değilim diyeceksin.Bu nekadar inandırıcı olur sizce.Aslında buna sizde inanmıyorsunuz.

Ar damarları çatlamış ,belgeli vatan hainleri hiç de masum değil.Vatan hainliğinin masumlukla aynı cümlede kullanılmayacağı gerçeğini unutmayalım.Biliyorum , siz hayal kırıklığı yaşadığınız 15 Temmuz gecesi sonrası, yeni  15 Temmuzlar bekliyorsunuz, ama çok bekleyeceksiniz ve bu vatanı sizlere teslim etmeyeceğiz.

Biliyorum sizler ne aynaya , ne de çocuklarınızın yüzüne bakamıyorsunuz. Çünkü damgalı hain olarak ömür boyu yaşayacaksınız.Bu bugünlerde birilerinin gölgesine sığınıp, hainlikten kurtulmanın planları içerisindesiniz ama ,o  damganız  ömür boyu alnınızdan silinmeyecek ve o hainligi sizler, gelecek neslinize kara bir leke olarak bırakacaksınız.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GENEL BAŞKAN’DAN YAMAN’A PLAKET !
GENEL BAŞKAN’DAN YAMAN’A PLAKET !
KONUK: “HER TESİS, SAMİMİYETİMİZİN İSPATIDIR”
KONUK: “HER TESİS, SAMİMİYETİMİZİN İSPATIDIR”