Advert

GİZLİDE GEBE KALANLAR!
Hüseyin Oğuz

GİZLİDE GEBE KALANLAR!

1 Kasım seçimleri Türkiye’nin kaderiydi ve millet sessizliğini bozarak,istikrarı Ak Parti’yi tercih ederek,sandıkta muhalefete verilebilecek en büyük dersi verdi.

Bu içerik 1216 kez okundu.

7 Haziran seçimlerinde CHP, MHP, HDP meydanlarda yolsuzluk dediler,talan dediler, ‘hesap soracağız’ nidaları ile halkın karşısına çıktılar. Vatandaş, tek başına değil,koalisyon yapın diyerek, tabloyu ortaya koydu. Ak Parti yüzde 41, muhalefete ise yüzde 60’lık bir blok verdi. Çoğunluğu elde eden CHP-MHP-HDP, bu yetkiyi sindiremedi.Aynı söylemleri olmasına rağmen bir araya gelip, hesap soramadı.Sorulmayan o hesabı vatandaş 1 Kasım’da sandıkta sordu. 7 Haziran akşamı ‘Hayır’ı ağzına dolayan Bahçeli, ‘Nuh dedi,peygamber demedi’.O hayırla 5 ay geçirdi. Kim kafasını çıkartmaya kalktı, kellesini aldı. Ne Meral Akşener dinledi, ne Sinan Ogan.

Doğu’da farklı, Anadolu’da farklı konuşan Demirtaş’ın HDP’si, PKK terör örgütüne , terör örgütü diyemedi, o eli kanlı teröristlerden gerilla diye bahsetti.

Vatandaş en iyi gözlemci. En güzel cevabı, yapılması gerekeni sandıkta belirledi.Oy kullanmaya giderken, beyninizi evde unutmayın diyen , saltık kalemlere ders vererek. Demokrasi,demokrasi diye bağıranlara gördük ki, sandıktaki milletin kararına itiraz ederek, kabullenmeyerek, ne kadar demokratik olduklarını.

Bu yüce Türk Milleti ile oyun olmayacağını gösterdik bir kez daha.Sahtekarların, ülke düşmanlarının, vatan hainlerine, dış güdümlü satlıklara, millet dersini verdi.”İlkelerimiz var, diyerek Türkiye’nin geleceğini karanlığa itmek isteyenlere, vatandaş önce Ülke dedi, batsın sizin ilkeniz cevabını verdi.

Hayır’i diline dolayan,kaybetmeyi ilke edinen  Bahçeli daha kaç seçim bekleyecek,gitmek için.Hiç bir muhalefet partisinin yapamayacağını Bahçeli başardı ve MHP’yi eritti,bitirdi. Partisinin milletvekillerini yüzde 50 oranında eriterek, 80’den 40’a düşürdü.Bunu başarmak her yiğidin harcı değil.

Ak Parti’ bu zafer ile büyük bir sorumluluğunda altına girdi. Artık ülkenin bir adım değil, çok adım ileri gitmesinin zamanı. Şimdi çalışma zamanı. 2023 hedeflerine koşar adım giden bir Türkiye zamanı. AK Parti’ninde 7 Haziran reçetesini iyi okuması gerekiyor. Hain çok, terör  örgütü çok, paralel pusuda, yüzlerinde maske ile yatıyor ve ne gariptir ki, bu ülke düşmanları hala Ak Parti’nin çatısı altına girebilmek, kendilerini kamufule etmek için mesafe kat ettiklerini üzülerek de olsa görmek, üzüyor. Ben görüyorum, vatandaş görüyor ama yetkililer neden görmemek için direniyor, bunu anlamak mümkün değil. Küçük çıkarlar uğruna, bu tehlikeli oyunun içine girenleri tarih affetmez ve deşifre olurlar. Kimse yapmaz ise ben yapacağım o deşifreyi, o maskeleri indirmek hepimizin boynunun borcu.Çünkü, mesele Türkiye, mesele memleketimiz. Resim karesine bakıyorum, Ak Parti düşmanlığını kapalı kapılar ardından yapıp, Ak Parti’ye bırakın oy vermeyi, maskeleri ile tehditler savuranlar, sahte gülücükleri ile seçim zaferini kutluyor. Çok komik oluyorsunuz, paralel uşakları.Yarın gerçekler ortaya çıkanca, koltuklarınız, bankalardaki yüklü paralarınız sizi kurtarmayacak.Bunlar kim derseniz:”Ben  bilmem’

Unutmayın,’Gizlide gebe kalan, Açıkta doğurur’

 

Bizden hatırlatması….

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“FETÖ’NUN  DAMARLARA SIZMASININ TARİHİ ESKİDİR”
“FETÖ’NUN DAMARLARA SIZMASININ TARİHİ ESKİDİR”
FETÖ OPERASYONUNDA 2 GÖZALTI
FETÖ OPERASYONUNDA 2 GÖZALTI