İKİ ELİM BAŞBAKAN’IN  YAKASINDA  !
Hüseyin Oğuz

İKİ ELİM BAŞBAKAN’IN YAKASINDA !

Ne kadar utanmaz insanlar var. Ellerinde bir kılıç, demokrasi cellatlığı yapıyorlar.

Bu içerik 948 kez okundu.

Demokrasiyi ağzına sakız edenler, demokrasinin ne olduğunu bilmiyorlar, seviyesizlik peşindeler. Sandığı gidip oy veren insanların kararına saygı göstermeyi bırakın, ağızlarından salyalar akarak, bu millete hakaret ediyorlar.Yazıklar olsun bu düşünceye.Yine,yeniden,aşağılık pazarlıklar ellerinde patladı..

Sandık milletin önüne geldi, biz de gittik tercihimizi yaptık. Ak Parti yine ezici bir şekilde zafer elde etti.Sen misin Ak Partiye oy veren.Hakaret ediyorlar, bu millete koyun diyorlar.Karaman halkına”koyun geldi, koyun gidecekler” diye saldırıyorlar.Türkiye’ye saldırıyorlar.Bu millet beynini, düşüncesini kiraya vermedi.Bu millet vatanını,bayrağını çok seviyor ve ağaç kabuğu yiyerek Kurtuluş savaşında mucizeler yaratarak kurdukları ve Türk gençliğine armağan ettikleri Türkiye Cumhuriyeti’ni Pensilvanya’da kendince krallığını ilan eden, Türkiye’yi yönetmeye çalışan, bu ülkeye gelmekten korkan ve oradan burnunu sokan bir zat ve onun  müritlerine “Yeter Artık Söz Milletin” diyerek cevap veriyor.Sandığa saygısı olmayan  örümcek kafalılar,akıllarını başlarına almalı.Kimsenin kimseye hakaret etmeye hakkı yoktur, hele  söz konusu bir insanın oyu ise.Zorla güzellik olmuyor, zorla bu ülkeyi peşkeş çekmek isteyenlere inat duruyor bu millet.Sandıktan çıksaydın ne diyecektin, o zaman da bu millet koyun olacaktı. Koyun olmadığı ,insan gibi düşündüğü için, koyun düşünceler cirit atıyor, her zamanki gibi bir elin sayısını geçmeyecek kadar azınlıkta olan , ülke karşıtları, ülke hainleri.Türkiye Cumhuriyeti devletinin gizli sırları, sosyal medya’da yer alacak, sonra bu millet gidip bu ülkeyi satışa çıkartanlara oy verecek. Ancak üçün birini alır bu zihniyet.Sonuçta aldılar üçün birini..Soruyorum şimdi, daha kaç seçim geçecek sizin kazanmanız için, daha kaç dönem geçecek oyunuzu yükseltmeniz için. Anlayın ki , bu millet vatan hainlerini iyi biliyor, iyi tanıyor.Bu millet haykırıyor,şairin dediği gibi “Hainleri iyi tanırım” diye.

 

Şapkamı alır giderim düşüncesi ile karıştırmasınlar bu ülkenin Başbakanını.Geçmişte olsa, paralel yapı’ya ,haşhaşilere,Pensilvaya’ya çoktan teslim olmuş bir ülke vardı şimdi.Ama ,zaman o zaman değil.Kararlı,dik duran,seçim öncesi olsa bile taviz vermeyen bir Başbakan var artık bu ülkede..Ağızlardan salyalar akarak ,bu millete saldıranlar, demokrasi anlayışlarının arkasına sığınanların demokrasinin D’ sinden bile haberlerinin olmadığını kendileri de çok iyi biliyor.Siz kim oluyorsunuz da , milli iradeye, vatandaşın tercihine, oyuna dil uzatıyorsunuz.Ülkeyi kenara iterek, pensilvanya’nın hizmetçiliğine soyunuyorsunuz.Sizin karşınızda milletin efendisi değil,hizmetkarıyım diye bağıran bir anlayış var.Dik duran, eğilmeyen Başbakan Erdoğan ve Ak Parti ekibini yeni zaferlerden dolayı kutluyorum.Ama, bu ülkeyi satışa çıkartmaya kalkan çığırtkanlar, sirk soytarıları ve ismi Cemaat,F tipi, haşhaşi,paralel yapı ne olursa olsun, onlardan hesabı kim sormaz sa, vatandaş olarak iki elim yakalarında olur...Bu Başbakan’da olsa, benim başvekilim Lütfi Elvan’da olsa.Karaman’dan başlayarak, Türkiye’de temizlik zamanı.Tiksindim,kafasını kuma saklayanlardan,kan emici yarasalar midemi bulandırıyor. Zaman Bahar temizliği zamanı. Yeter artık söz milletin dedik, millet sözünü söyledi.İnleri başta olmak üzere her yer temizlenmeli, Türkiye asalaklardan kurtulup, pisliklerden temizlenmeli ve Yeni Türkiye için yeni bir sayfa açılmalı.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GENEL BAŞKAN’DAN YAMAN’A PLAKET !
GENEL BAŞKAN’DAN YAMAN’A PLAKET !
KONUK: “HER TESİS, SAMİMİYETİMİZİN İSPATIDIR”
KONUK: “HER TESİS, SAMİMİYETİMİZİN İSPATIDIR”