Advert

DAVUTOĞLU, AK PARTİ’LİLERİN PEŞİNDE !

DAVUTOĞLU, AK PARTİ’LİLERİN PEŞİNDE !
DAVUTOĞLU, AK PARTİ’LİLERİN PEŞİNDE ! Admin
Bu içerik 487 kez okundu.
Advert

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun liderliğinde kurulan Gelecek Partisi’nin teşkilatlanma çalışmaları devam ediyor. Teşkilatlanma çalışmaları kapsamında Gelecek Partisi’nin  Ankara, İstanbul ve Konya İl Başkanları belirlendi.Ahmet Davutoğlu Karaman’a büyük önem veriyor ve partiyi sürükleyecek bir ismin göreve gelmesi için konunun üzerinde hassasiyetle duruyor. Davutoğlu, Ak Parti’de daha önce görev yapmış isimleri mercek altına alarak, ikna etmeye çalışıyor.

KARAMAN İL BAŞKANI KİM OLACAK ?

Ak Parti eski genel Başkanı ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Karaman il başkanlığı için ince eleyip sık dokuyor.Geçmişte Ak Parti’de birlikte çalıştığı il başkanlarına temas götüren Davutoğlu’nun bazılarından olumsuz cevap alması üzerine, yeni isimler üzerinde çalışıyor.

Sızan bilgilere göre, Yeni Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun kurmayları aracılığıyla Ak Parti eski il başkanlarından Kerim Dereli ve Nazmi Ünlü ile  temasa geçtiği öğrenildi. Yapılan ilk görüşmede Gelecek Partisinin kurucu il başkanlığı için teklif yapılan Kerim Dereli ve Nazmi Ünlü’nün  bu teklifi geri çevirdiği iddia edildi.

Siyasi kulislerdeki iddialara göre, Nazmi Ünlü ve Kerim Dereli dışında Gelecek Partisinin yetkili kurullarının masasındaki listede AK Parti Karaman eski il başkanlarından Mehmet Er, Ak Parti eski Merkez ilçe Başkanı Celalettin  Güngörer, Ak Parti eski İl Başkan Yardımcısı Mesut Soyfidan’ında  bulunduğu ve bu isimlerin de Ak Parti dışında bir partide siyaset yapmak istemediklerini yetkililere bildirdiği konuşulmaya başlandı.

ÜÇ İL BAŞKANI ATANDI

Gelecek Partisi’nin Ankara İl Başkanlığı görevine Osman Hakan Kılıç, İstanbul İl Başkanlığına İsa Mesih Şahin, Konya İl Başkanlığına da Hakan Ekici getirildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
REKTÖR AKGÜL, UNİKOP 2020 DEVİR TESLİM TÖRENİNE KATILDI
REKTÖR AKGÜL, UNİKOP 2020 DEVİR TESLİM TÖRENİNE KATILDI
UFUKSUZ KASABA POLİTİKACILARI !
UFUKSUZ KASABA POLİTİKACILARI !