Advert

BORSA TÜRİB GENEL KURULUNA KATILDI

BORSA TÜRİB GENEL KURULUNA KATILDI
BORSA TÜRİB GENEL KURULUNA KATILDI Admin
Bu içerik 336 kez okundu.
Advert

Türkiye Ürün İhtisas Borsası (TÜRİB) Olağan Genel Kurul Toplantısı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ve 113 Ticaret Borsası katılımıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  (TOBB) ev sahipliğinde gerçekleştirildi. 

Karaman Ticaret Borsası olarak acenteliğini üstlenerek Türkiye de ilk 7 Borsa arasına girdiğimiz, Türkiye Ürün İhtisas Borsası (TÜRİB) ‘’Olağan Genel Kurul Toplantısına ’’Borsamız Genel Sekreteri H.Fatih Fındık ve Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Kaya katılım sağlamıştır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu yaptığı açıklama da ; Ticaret Borsaları Türkiye’de tarıma dayalı emtia ticaretinin ana omurgasıdır. ‘Türkiye Ürün İhtisas Borsasıyla tarım ticaretinde önemli bir adım attıklarını’ ifade etti.

Daha modern ve Teknolojik bir tarım piyasasıyla kişiler, ürünlerini uluslararası borsalar da satabilecek, fiyatları daha açık ve net olarak takip edebilecekler ’dedi.

Hisarcıklıoğlu, toplantıda TOBB’a bağlı ticaret borsalarının başkanları ile ürün ihtisas borsasına ilişkin bilgilendirmede ve değerlendirmede bulundu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARAMANLI GENÇ FUTBOLCUYA MİLLİ DAVET
KARAMANLI GENÇ FUTBOLCUYA MİLLİ DAVET
ELVAN İLE ERMENEK’TE KENTSEL DÖNÜŞÜM !
ELVAN İLE ERMENEK’TE KENTSEL DÖNÜŞÜM !