Advert

‘BÜYÜK BİR LİDERDİR’

‘BÜYÜK BİR LİDERDİR’
‘BÜYÜK BİR LİDERDİR’ Admin
Bu içerik 291 kez okundu.
Advert

Vali Fahri Meral, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 81 inci yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. 

Vali Meral yayınladığı mesajında; “Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 81 inci yıl dönümünde saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz. 

Ülkemizin kurtuluşunda Aziz Milletimizi müşterek bir ideal etrafında birleştirerek, önderlik ettiği İstiklâl mücadelemiz sonucunda elde edilen eşsiz zaferler ve kurduğu Cumhuriyetimiz ile tüm dünyanın takdirini kazanan Atatürk;  siyasi ve askeri dehası, devlet adamlığı, fikirleri, başarıları ve düşünceleriyle sadece Türk tarihine değil dünya tarihine de kendini kabul ettirmiş büyük bir liderdir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Cumhuriyet döneminde hayata geçirilen inkılâp ve reformlar, demokratik, modern, hür ve müreffeh Türkiye’nin temellerini atarak büyük bir dönüşüm ve gelişim sürecini başlatmıştır. 

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96 ncı yılını büyük bir övünç ve gururla kutlayan ülkemiz, istikrar içinde güçlenmeye ve büyümeye devam etmektedir. 

Atatürk’ün “En büyük eserim” dediği ve gelecek nesillere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti’ni, sonsuza kadar yaşatmak için birlik ve beraberlik içerisinde ecdadımızdan aldığımız güç ve ilhamla daha ileriye taşımak, daha güçlü, daha müreffeh bir ülke haline getirmek için var gücümüzle yılmadan ve yorulmadan çalışmayı sürdüreceğiz. 

Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, şanlı ecdadımızı, İstiklâl mücadelemizin eşsiz kahramanları ile tüm aziz şehitlerimizi, bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. 

Ruhları Şad Olsun” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“FETÖ’NUN  DAMARLARA SIZMASININ TARİHİ ESKİDİR”
“FETÖ’NUN DAMARLARA SIZMASININ TARİHİ ESKİDİR”
FETÖ OPERASYONUNDA 2 GÖZALTI
FETÖ OPERASYONUNDA 2 GÖZALTI