“DEMOKRAT VE ŞEFFAFLIK İLKELERİNİ GÖZETİYORUZ”

“DEMOKRAT VE ŞEFFAFLIK İLKELERİNİ GÖZETİYORUZ”
“DEMOKRAT VE ŞEFFAFLIK İLKELERİNİ GÖZETİYORUZ” Admin
Bu içerik 252 kez okundu.

Ermenek Kaymakamı  Batuhan Taşgın, Belediye Başkanı  Atila Zorlu, Belediye Meclis Üyeleri,  Parti Başkanları, Kooperatif Başkanları, Daire Amirleri, İlçe Esnafları  ve vatandaşların  katıldığı istişare toplantısı  Belediyemiz Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Katılımcı bir yönetim anlayışı ile her türlü görüşe ve istişareye açık olmayı benimseyen  Ermenek Başkanı  Atila Zorlu konuşmasında, Ermenek’in sorunlarını hepimizin bildiği, İlçemizin sorunları ve kalkınması için neler yapılabileceği konusunda karşılıkları görüşlerinizi dinlemek amacıyla böyle bir toplantı düzenlediğimizi belirtti.

Toplantıda ağırlıklı olarak üzerinde durulan konular arasında ise Maden, Eğitim, Tarım ve Turizm alanlarında İlçemiz için ne gibi çalışmalar yapılabileceği hakkında görüşler dile getirildi. Katılımcılarında isteğiyle bu alanlarda çeşitli meslek gruplarından dört adet komisyon kurularak çalışmalara başlanıldığı bildirildi.

Belediye Başkanı  Atila Zorlu, İlçemizde bir konsey oluşturmak suretiyle katılımcı demokrasi ve şeffaflık ilkeleri gözetilerek ilçemiz için en iyisinin yapılacağını belirtti

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GENEL BAŞKAN’DAN YAMAN’A PLAKET !
GENEL BAŞKAN’DAN YAMAN’A PLAKET !
KONUK: “HER TESİS, SAMİMİYETİMİZİN İSPATIDIR”
KONUK: “HER TESİS, SAMİMİYETİMİZİN İSPATIDIR”