Advert

KAPAR, KÖY ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

KAPAR, KÖY ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
KAPAR, KÖY ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR Admin
Bu içerik 407 kez okundu.
Advert

İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar, İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Müdürü Hüseyin Alparslan ile birlikte yapılan çalışmalar ile varolan sorunları yerinde incelemeye ve vatandaş ile birebir görüşmelerine hız kesmeden devam ediyor.

Ziyaretlerine ilk olarak Ağaçyurdu köyünden başlayan Başkan Kapar, Muhtar Yüksel Ünver ile birlikte köyün arazi sorunlarını görüşerek yerinde incelemelerde bulundu.

Ağaçyurdunun ardından İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Müdürlüğü ekiplerince 2019 programı doğrultusunda asfalt çalışmaları tamamlanan Tarlaören yolunu da Yol ve Ulaşım Müdürü Hüseyin Alparslan ile birlikte gören Kapar, ekiplere çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

İncelemelerine Zengen Köy girişindeki ve Gülkaya Köy çıkışındaki yenilenecek oylan iki adet köprüyü görerek devam eden Kapar, köprülerin yenilenmesi için ihalelerinin Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından yapıldığını ve iki ay içerisinde yeni köprülerin yapılarak ulaşıma açılmasının beklendiğini dile getirdi.

Köprülerdeki incelemelerinin ardından Yol Şube Müdürü Hüseyin Alparslan ile birlikte Zengen yolunda tamamlanan asfalt ve Zengen-Gülkaya-Akpınar köyleri arasında yapılan yol genişletme çalışmalarını inceleyerek Gülkaya köyünde de Muhtar Vahit Eryiğit ve köylüler ile yol çalışmaları ile ilgili sohbet eden Kapar; ziyaret ve incelemelerini sürdüreceğini belirterek çalışmalarda emeği geçen İl Özel İdaresi personeline, ziyaretlerindeki misafirperverliklerinden ötürü Muhtarlara ve vatandaşlara teşekkür ederek ziyaretlerini sonlandırdı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇALIŞKAN, ÖĞRENCİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU
ÇALIŞKAN, ÖĞRENCİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU
e-Twinning Çalıştayına Öğretmenlerden Yoğun İlgi
e-Twinning Çalıştayına Öğretmenlerden Yoğun İlgi