KAZIMKARABEKİR ALT YAPISI’ EMİN ELLERDE’

KAZIMKARABEKİR ALT YAPISI’ EMİN ELLERDE’
KAZIMKARABEKİR ALT YAPISI’ EMİN ELLERDE’ Admin
Bu içerik 615 kez okundu.

Kazımkarabekir alt yapısı emin ellerde olunca, vatandaş sorun yaşamıyor ve günün her saatinde verilen hizmetler ile tam not alıyorlar.

Kazımkarabekir Belediyesi Fen İşleri Kanalizasyon  Şefi Ali Buğday sorumluluğunda  kepçe operatörü  Fatih Kalaycı ile birlikte gece-gündüz demeden sorunları çözmek adına büyük bir çaba sarf ediyor. İlçede yaşanan her türlü sorunların çözüm noktasında en büyük rolü oynayan Kanalizasyon ekipleri herkesin imdadına yetişiyor.

Sorunların çözümünde son derece etkin rolü olan Şef Ali Buğday, operatör Fatih Kalaycı  ilçelerinde hizmete koşuyor. Yıllardır kanalizasyon sorunu yaşayan ancak bir önceki dönem Belediye Başkanı Ali İhsan Alanlı tarafından  başlatılan ve büyük bölümü tamamlanan kanalizasyon işlemlerinin sorunsuz yürümesi adına  mesai mefhumu tanımayan Şef Ali Buğday ile operatör Kalaycı, yaşanan tüm olumsuzlukları kendi imkanları çözmeye çalışıyor ve tamirat başta olmak üzere her şeyi kendileri yapma adına çaba sarf ediyor ve vatandaşın işini kolaylaştırmayı kendilerine ilke olarak alıyorlar.

Kazımkarabekir halkı, hizmet adına her şeylerini ortaya koyan ve günün her saatinde sorunu çözmek adına hazır bekleyen Kanalizasyon şefi Ali Buğday ve ekibe teşekkür ettiler.

Kazımkarabekir Fen İşleri Müdürü Serkan Baysaloğlu’da, tüm ekip arkadaşları ile birlikte hizmete odaklı çalıştıklarını belirterek önemli olanın vatandaş memnuniyeti olduğu gerçeğinden hareket ettiklerini söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GENEL BAŞKAN’DAN YAMAN’A PLAKET !
GENEL BAŞKAN’DAN YAMAN’A PLAKET !
KONUK: “HER TESİS, SAMİMİYETİMİZİN İSPATIDIR”
KONUK: “HER TESİS, SAMİMİYETİMİZİN İSPATIDIR”