Advert

VALİ MERAL AKÇAŞEHİR ‘DE İNCELEMELERDE BULUNDU

VALİ MERAL AKÇAŞEHİR ‘DE  İNCELEMELERDE BULUNDU
VALİ MERAL AKÇAŞEHİR ‘DE  İNCELEMELERDE BULUNDU Admin
Bu içerik 364 kez okundu.
Advert

Vali Fahri Meral, ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere ilimize bağlı Akçaşehir Kasabasını ziyaret etti.

30 Eylül 2019 Pazartesi günü gerçekleştirilen ziyarette Akçaşehir Belediye Başkanı Hikmet Yirşen ve belediye meclis üyeleri tarafından karşılanan Vali Meral, belde girişinde bulunan soğuk hava deposunda incelemelerde bulunarak, yörenin önemli geçim kaynağı olan elmanın üretimi ve depolanmasından pazarlanmasına kadar yürütülen çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Beldede bir araya geldiği vatandaşlarla bir süre sohbet ederek sorun ve taleplerini dinleyen Vali Meral, ziyaret ettiği esnaflara da hayırlı ve bereketli bol kazançlar temennisinde bulundu.

Vali Fahri Meral ziyaret ve incelemelerine daha sonra Akçaşehir Ortaokulu ile devam etti. Öğrencilerin sportif faaliyetler yapabilmesine imkân tanıyan spor salonu ve oyun parkında incelemelerde bulunan Vali Meral, yetkililerden çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.

Akçaşehir Kasabasındaki Aile Sağlık Merkezini de ziyaret eden Vali Fahri Meral,  incelemelerde bulunduğu binanın mevcut durumu ve çalışma koşulları hakkında yetkililerden bilgi aldı. Ziyaret ve incelemelerin ardından Vali Meral, Akçaşehir Kasabasından ayrıldı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“FETÖ’NUN  DAMARLARA SIZMASININ TARİHİ ESKİDİR”
“FETÖ’NUN DAMARLARA SIZMASININ TARİHİ ESKİDİR”
FETÖ OPERASYONUNDA 2 GÖZALTI
FETÖ OPERASYONUNDA 2 GÖZALTI