Advert

“KAZIMKARABEKİR KABUĞUNU KIRACAK”

“KAZIMKARABEKİR KABUĞUNU KIRACAK”
“KAZIMKARABEKİR KABUĞUNU KIRACAK” Admin
Bu içerik 907 kez okundu.
Advert

Kazımkarabekir Belediye Başkanı Recep Boyacıoğlu, ilçeye kalıcı hizmetler kazandırmak için çaba sarfettiklerini ve Kazımkarabekir’in kabuğunu kırarak, cazibe merkezi haline dönüşeceğini söyledi.

Gazete Anadolu’ya nezaket ziyaretinde bulunan Kazımkarabekir Belediye Başkanı Recep Boyacıoğlu, makamların gelip geçici olduğunun altını kalın çizgilerle çizerek:

“Önemli olan ilçemiz adına hayırlı işlere imza atmaktır. Bu makamlardan kimler geldi,kimler geçti. Vatandaşımızın dişine dokunacak ciddi hizmetler üretmek lazım. Koltuğumuzda oturarak, günlerimizi geçirelim anlayışında olmadık, olmayızda. Bunun için şirin ilçemizi için çok ciddi projelerin peşindeyiz ve bunların öncelik sırasına koyduk. Rabbim bize bu hizmetleri nasip ederse, biz Kazımkarabekir’in kabuğunu kırması için kararlıyız.”

DOĞALGAZ ÖNCELİĞİMİZ

Kazımkarabekir için gündemde olan doğalgazın çok önemli olduğunu belirten Belediye Başkanı Recep Boyacıoğlu:

“Doğalgaz konusunda bizden önceki başkanımız belli bir mesafe kat etmiş.Bu konuda TBMM Plan Bütçe Komisyon Başkanımız, Bakanımız bu şehrin evladı, kendisine hizmete adamış Lütfi Elvan’ın çok büyük  desteklerini gördük. İnşaallah Elvan başta olmak üzere milletvekillerimiz , eski başkanımız ve tüm halkımızın birlikteliği ile doğalgazı kazandırmak amacındayız. İşte ozaman Kazımkarabekir’in her yönde tercih edilen, aranılan bir cazibe merkezi olacaktır.”

YATIRIM İÇİNG ÖRÜŞMELERİMİZ SÜRÜYOR

Kazımkarabekir’in gelişmesine,ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayacak her türlü yatırım için belediye olarak  destek vermeye hazır olduklarını da hatırlatan Başkan Recep Boyacıoğlu:

“Bu konuda çok ciddi firmalar ile temaslarımız devam ediyor. Biz üzerimize düşeni yaparız.Yer konusunda, her anlamda ilçemize gelecek yatırımlarda biz,o yatırımcılarımızın önüne açmak için gerekeni yaparız.”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“FETÖ’NUN  DAMARLARA SIZMASININ TARİHİ ESKİDİR”
“FETÖ’NUN DAMARLARA SIZMASININ TARİHİ ESKİDİR”
FETÖ OPERASYONUNDA 2 GÖZALTI
FETÖ OPERASYONUNDA 2 GÖZALTI