Advert

“DOĞALGAZ’I SENEYE KULLANACAKSINIZ”

“DOĞALGAZ’I  SENEYE KULLANACAKSINIZ”
“DOĞALGAZ’I  SENEYE KULLANACAKSINIZ” Admin
Bu içerik 383 kez okundu.
Advert

Kazımkarabekir Belediye Başkanı Recep Boyacıoğlu ve MHP heyetini kabul eden Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan Bütçe Komisyon Başkanı Lütfi Elvan, Kazımkarabekir ilçesinin gelecek yıl kış aylarında doğalgazı kullanmaya başlayacağını söyledi.

Kazımkarabekir Belediye Başkanı Recep Boyacıoğlu, MHP Kazımkarabekir İlçe Başkanı İbrahim Bardakçı,yönetim kurulu üyesi Ali Fuat Eser, MHP Ermenek İlçe Başkanı Ali Demir, Güneyyurt Belediye Başkanı Ahmet Arı ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başdanışmanı Ali Güler , i TBMM Plan Bütçe Komisyon Başkanı Lütfi Elvan makamında kabul etti.

Kazımkarabekir Belediye Başaknı Recep Boyacıoğlu iel Güneyyurt Belediye Başkanları sorunlarını Elvan’a ileterek destek talebinde bulundular.

Kazımkarabekir’e doğalgaz sözlerinin arkasında olduklarını yineleyen Plan Bütçe Komisyon Başkanı Lütfi Elvan:

“Planlarımızda aksamalar meydana geldi.Yoksa biz bu yıl içerisinde ilçemizin doğalgaza kavuşmasını arzu ediyorduk. İlçeye ciddi hizmetleri veren eski başkan Ali İhsan Alanlı’nın  olmazsa olmazı doğalgaz idi. Seçimde bir bayrak değişimi yaşandı ve Boyacıoğlu başkanda konunun üzerinde hassasiyetle duruyor.Ak Parti iktidarlarında hizmetlerimiz ortada ve biz hizmet partisiyiz. Hizmetde sınır tanımayan, ayrım yapmayan bir düşünceye sahibiz.Şimdi çıkan sorunları çözme yolunda çok ciddi adımlar attık ve hallediyoruz. Gelecek yılın ikinci çeyreğinde başlatmayı düşündüğümüz doğalgaz çalışmalarını uzatmadan,kısa sürede tamamlayarak 2020 yılının kış aylarında Kazımkarabekir’li hemşehrilerimizin  hizmetine sunacağız.”

MHP’DEN ELVAN’A TEŞEKKÜR

Kazımkarabekir Beleediye Başkanı Recep Boyacıoğlu ile beraberindeki MHP heyeti Plan Bütçe Komisyon Başkanı Lütfi Elvan’ın her zamanki duyarlılığı ile sorunların çözümü konusunda yakın ilgi ve alakalarını bizde esirgemediler.Kendisine teşekkür ediyoruz mesajı verdiler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FETÖ OPERASYONUNDA 2 GÖZALTI
FETÖ OPERASYONUNDA 2 GÖZALTI
FİKRET ÜNLÜ MEZARI BAŞINDA ANILDI
FİKRET ÜNLÜ MEZARI BAŞINDA ANILDI