BAŞKAN BOYACIOĞLU’NDAN ELVAN’A TEŞEKKÜR !

BAŞKAN BOYACIOĞLU’NDAN ELVAN’A TEŞEKKÜR !
BAŞKAN BOYACIOĞLU’NDAN ELVAN’A TEŞEKKÜR ! Admin
Bu içerik 590 kez okundu.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan Bütçe Komisyon Başkanı Lütfi Elvan’ı ziyaret eden Kazımkarabekir Belediye Başkanı Recep Boyacıoğlu, Elvan’ın her zamanki duyarlılığı ve sorunlara çözüme konusunda gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti.

Kazımkarabekir Belediye Başkanı  Recep Boyacıoğlu, MHP Kazımkarabekir İlçe Başkanı İbrahim Bardakçı, İlçe Yönetim kurulu üyesi Ali Fuat Eser,MHP  Ermenek İlçe Başkanı Ali Demir, Güneyyurt Belediye Başkanı Ahmet Arı ile birlikte TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı  Lütfi Elvan'ı ziyaret etti. İlçe ve Belde Belediyelerimizin sorunlarını, ihtiyaçları Plan Bütçe komisyon Başxkanı Elvan’a iletildi.

Kazımkarabekir Belediye Başkanı Recep Boyacıoğlu, ilçeye getirilecek olan doğalgaz başta olmak üzere yapılacak yatırımlar konusunda Elvan’dan destek istedi ve Elvan her zaman hizmet açısından başkanların yanında olduğunu ve Kazımkarabekir’in kendisinin yanında özel bir yeri olduğunu söyledi.

Ziyaretden sonra Kazımkarabekir Belediye Başkanı Recep Boyacıoğlu, Bakanımız her zamanki duyarlılığı ile sorunların çözümü konusunda yakın ilgi ve alakasını esirgemediler. Teşekkür ederiz. Mesajı verdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GENEL BAŞKAN’DAN YAMAN’A PLAKET !
GENEL BAŞKAN’DAN YAMAN’A PLAKET !
KONUK: “HER TESİS, SAMİMİYETİMİZİN İSPATIDIR”
KONUK: “HER TESİS, SAMİMİYETİMİZİN İSPATIDIR”