KONUKSEVEN VE BÜYÜKALÇIKAYA AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Zahide ile Berkcan düzenlenen muhteşem düğün töreni ile dünya evine girdiler

KONUKSEVEN VE BÜYÜKALÇIKAYA AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
KONUKSEVEN VE BÜYÜKALÇIKAYA AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ Admin
Bu içerik 500 kez okundu.

Karaman’ın tanınmış simalarından, Karaman eski Kent Konseyi Başkanı, Konya Gıda tarım Üniversitesi Mütevelli Başkan vekili ve Özel Babaoğlu Anadolu Lisesi kurucusu Ali Konukseven ve Ayşe Konukseven çiftinin kızı Zahide ile Nevin-Şükrü Büyükalçıkaya çiftinin oğlu Berkcan cumartesi akşamı Grand Hotel Gardenia Kır Bahçesinde yapılan törenle hayatlarını birleştirdiler.

Ali Konukseven böyle mutlu günde hep beraber olmak bizleri çok mutlu ediyor, hepinize teşekkür ederim, Allah sizlerin çocuklarınıza da bu mürüvveti göstersin, hayırlı uğurlu olsun.

Evlilik cüzdanını geline veren merkez valisi Vedat Büyükersoy, evliliğin; her türlü iyi günde kötü günde beraber olmayı gerektiren bir müessese olduğunu, bunu ölünceye kadar sadece defter olarak değil kalbimizde muhafaza etmek dileğiyle gençlerimize mutluluklar diliyorum. Allah kaderlerini iyi eylesin, mutlu ve mesut etsin tebrik ederim.

Grand Hotel Gardenia Kır Bahçesinde yapılan törende genç çiftin nikah şahitliklerini, CHP Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver, Karaman Valisi Fahri Meral, merkez Valisi Vedat Büyükersoy, Ankara Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Esat Toklu, BİFA şirketler gurubu yönetim kurulu başkanı Necati Babaoğlu yaptı.

Düğün merasimine, CHP Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver, Karaman Valisi Fahri Meral, merkez Valisi Vedat Büyükersoy, Ankara Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Esat Toklu, BİFA şirketler gurubu yönetim kurulu başkanı Necati Babaoğlu, Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, Cumhuriyet Başsavcısı Behçet İşlek, Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, kurum müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Nikahın kıyılmasının ardından davetler gönüllerince eğlendiler.

Gazete Anadolu Ailesi olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GENEL BAŞKAN’DAN YAMAN’A PLAKET !
GENEL BAŞKAN’DAN YAMAN’A PLAKET !
KONUK: “HER TESİS, SAMİMİYETİMİZİN İSPATIDIR”
KONUK: “HER TESİS, SAMİMİYETİMİZİN İSPATIDIR”